Wroconsult

Strona Internetowa

Kanały:

- Facebook

Usługi:

Projekt i wdrożenie strony internetowej

Bieżąca obsługa mediów społecznościowych

Wroconsult chciał czegoś nowego. Czegoś co odświeży postrzeganie firmy. Padło na stronę internetową i zaktualizowanie mediów społecznościowych.

12.07.2022

Kilka słów o kliencie

Wroconsult to Wrocławska grupa doradcza z 20-letnim doświadczeniem podejmująca tematy w zakresie zdrowia, energetyki, ochrony środowiska, turystyki i rekreacji tworząc koncepcje, plany, analizy finansowe, plany restrukturyzacji i strategie rozwoju oraz zajmująca się realizowaniem badań, ekspertyz i zarządzaniem projektami. Pomoc Wroconsult’u możemy zauważyć w sektorze publicznym jak i prywatnym.

Wyzwanie

Głównym wyzwaniem dla nas było zaprojektowanie i wdrożenie przejrzystej strony internetowej która w swoim założeniu miała przyciągać do siebie potencjalnych klientów i jednocześnie być minimalistyczną wizytówką firmy. Ponadto na okres współpracy profil Facebookowy miał zostać odświeżony i obdarzony nową jakością publikowanych postów.

Rozwiązanie

Do tematu obie strony podeszły profesjonalnie. Dzięki temu udało się wdrożyć profesjonalną wizytówkę dla całej firmy z aktualnościami i udokumentowanymi osiągnięciami. Firma dodatkowo przeszła lekkie odświeżenie brandu oraz uzyskała większą aktywność na stronie Facebookowej.

Efekty

Opinia klienta

Współpraca z Redly przebiega w sposób właściwy, strona internetowa została zrealizowana zgodnie z wytycznymi Zamawiającego oraz w oparciu o cenne autorskie rozwiązania Wykonawcy, zarządzanie stroną przebiega bez zakłóceń, wszelkie prace w tym zakresie są zrealizowane zgodnie z życzeniami Wroconsult Sp. z o.o., bez opóźnień.

Krzysztof Raczkowski

Prezes, Wroconsult
- Wpadnij na nasze media społecznościowe -

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu lub przejrzenia świadczonych przez nas usług.

Twoje dane będą przetwarzane przez Redly, zgodnie z Polityką prywatności i plików cookies, w celu obsługi formularza kontaktowego.
© Redly 2022